Site Rengi

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Paketlerin uygulanma süreleri ne kadar?

Minimum bir hafta olmak kaydıyla size aldığınız hizmete göre bilgi verilir. Tekrar işlem yapılmaması, içerik paylaşımının, backlink eklerinin ve diğer düzenlemelerin zamana yayılarak yapılması gerekmektedir. Google ve diğer arama motorlarının algoritmaları bunu gerektirir.

Gözle görülür sonuç almam ne kadar sürer?

Belirlenen anahtar kelimelerde, belli oranda yükseliş kaçınılmazdır. Fakat her hedefte gereken çaba aynı olmayacaktır. Rekabetin fazla olduğu konularda(film, dizi ve online alışveriş gibi) daha geniş çaplı ve devamlı bir çalışma gerekir. Bunun için belirlediğiniz anahtar kelimeye göre özel bir paket isteyin.

Size sitemin herhangi bir panelinin şifresini vermem gerekiyor mu?

Hayır, gerekmiyor. Alan adınız ve belirlediğiniz anahtar kelimeleri belirtmeniz ve birkaç sorumuza cevap vermeniz yeterli. Göndereceğimiz içerikleri, zamana yayarak yayınlamanız da sizin yararınıza olacaktır.

Nasıl ödeme yapacağım?

Banka hesap numaralarımızdan birine paketin değeri kadar havale/eft yaptıktan sonra bize adınızı, soyadınızı ve yatırdığınız miktarı bildirmeniz gerekmektedir.

Ne gibi işlemler yaptığınızı nereden bileceğim?

Yapılanlar raporlanıp size sunulacaktır.

Size nasıl ulaşabilirim?

Genellikle kullanım kolaylığı açısından Skype ile iletişime geçmeyi tercih ediyoruz. Fakat Whatsapp veya doğrudan arama ile de ulaşabilirsiniz.